Základní škola Pramínek

Základní škola Pramínek je jazyková škola, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, herna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a základní škola Pramínek má zahradu. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova a technický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, speciální pedagog, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Heyrovského 13, Brno.

Zřizovatelem soukromé školy je PaedDr. Božena Havelková. Ve škole se hodnotí slovně. Škole se hradí poplatek za studium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 546 221 559.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Pramínek
Základní škola Pramínek
Heyrovského 13, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyZákladní škola Pramínek
ŘeditelMgr. Helena Hlouchová
ZřizovatelPaedDr. Božena Havelková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce