1. základní škola Cheb

1. základní škola Cheb je na periferii a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, hřiště, herna a školní dvůr. Součástí školy je i posilovna, hřiště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, keramika, tanečky a turistický kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Americká 36, Cheb. Město Cheb je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 354 433 816.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

1. základní škola Cheb
1. základní škola Cheb
Americká 36, Cheb, Karlovarský
ŘeditelMgr. Miroslav Janoušek
ZřizovatelMěsto Cheb
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce