Svobodná chebská škola

Svobodná chebská škola je jazyková škola, leží v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, besídky, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a svobodná chebská škola má zahradu. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Ve škole funguje družina. Na škole je pro děti speciální pedagog, výchovný poradce a školní metodik prevence. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky.

Adresa školy je Jánské náměstí 256/15, Cheb. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Lenka Malkovská. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 354 430 301.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Svobodná chebská škola
Svobodná chebská škola
Jánské náměstí 256/15, Cheb, Karlovarský
Webové stránkySvobodná chebská škola
ŘeditelIng. Lenka Malkovská
ZřizovatelIng. Lenka Malkovská
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce