Základní škola Františkovy Lázně

Základní škola Františkovy Lázně leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Součástí školy je i sportoviště a sportovní areál.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a základní škola pořádá exkurze. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna praktického vyučování a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, literárně dramatický kroužek, keramika a technický kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti školní metodik prevence a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Česká 39/1, Františkovy Lázně. Město Františkovy Lázně je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 354 542 429.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Františkovy Lázně
Základní škola Františkovy Lázně
Česká 39/1, Františkovy Lázně, Karlovarský
Webové stránkyZákladní škola Františkovy Lázně
ŘeditelMgr. Jiřina Fajfrová
ZřizovatelMěsto Františkovy Lázně
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce