Základní škola Pernink

Základní škola Pernink je v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, tanečky a keramika. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí školní psycholog, výchovný poradce, speciální pedagog a asistent pedagoga. Internet je dětem přístupný přes WiFi.

Adresa školy je Karlovarská 118, Pernink. Obec Pernink je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 353 892 213.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Pernink
Základní škola Pernink
Karlovarská 118, Pernink, Karlovarský
ŘeditelMgr. Dana Osičková
ZřizovatelObec Pernink
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce