Křesťanská základní škola Jihlava

Křesťanská základní škola Jihlava je humanitně zaměřená škola, leží v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, školní dvůr a herna.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a křesťanská základní škola Jihlava pořádá pro děti školu v přírodě. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek, keramika a hudební výchova.

Ve škole funguje družina a školní klub. Dětem pomáhá a radí logoped, školní metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a asistent pedagoga. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je nám. Svobody 1369/3, Jihlava. Tuto školu zřizuje Biskupství brněnské. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 567 309 565.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Křesťanská základní škola Jihlava
Křesťanská základní škola Jihlava
nám. Svobody 1369/3, Jihlava, Vysočina
Webové stránkyKřesťanská základní škola Jihlava
ŘeditelMgr. Šárka Glösslová
ZřizovatelBiskupství brněnské
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce