Základní škola Březejc

Základní škola Březejc je speciální základní škola, leží na periferii a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, plavání a hřiště. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a základní škola pořádá exkurze. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika a hudební výchova. Dětem pomáhá a radí logoped, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a školní psycholog.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Sviny 13, Velké Meziříčí. Zřizovatelem těto školy je MŠMT. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 566 521 516.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Březejc
Základní škola Březejc
Sviny 13, Velké Meziříčí, Vysočina
Webové stránkyZákladní škola Březejc
ŘeditelPaedDr. Blanka Klapalová
ZřizovatelMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Typ zřizovateleStátní správa (MŠMT)
Zprávy školní inspekce