Základní škola Pelhřimov

Základní škola Pelhřimov leží v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, bruslení a herna. Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, keramika, hudební výchova a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje družina. Dětem pomáhá a radí výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 1326, Pelhřimov. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni slovně. Školní telefonní číslo je +420 565 324 835.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Pelhřimov
Základní škola Pelhřimov
Komenského 1326, Pelhřimov, Vysočina
ŘeditelMgr. Nella Slavíková
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce