Základní škola Třebíč

Základní škola Třebíč je v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a děti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování a učebna informatiky.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika a tanečky. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, asistent pedagoga, výchovný poradce a školní metodik prevence.

Přístup na internet je možný přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Cyrilometodějská 22, Třebíč. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 568 821 496.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Třebíč
Základní škola Třebíč
Cyrilometodějská 22, Třebíč, Vysočina
Webové stránkyZákladní škola Třebíč
ŘeditelMgr. Milan Šelle
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce