Církevní základní škola Borohrádek

Církevní základní škola Borohrádek je jazyková škola, leží v centru města a na škole je 1. stupeň. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, sportovní den, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení a herna. Součástí školy je i sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a děti si mohou hrát na školní zahradě. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence a asistent pedagoga. Přístup na internet je možný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Nádražní 233, Borohrádek. Tuto školu zřizuje Biskupství královéhradecké.

Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 494 381 228.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Církevní základní škola Borohrádek
Církevní základní škola Borohrádek
Nádražní 233, Borohrádek, Královéhradecký
ŘeditelMgr. Blanka Roháčková
ZřizovatelBiskupství královéhradecké
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce