PROINTEPO - Střední škola

PROINTEPO - Střední škola je škola pro postižené, je v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, výlety, lyžařský kurz, plavání, hřiště a centrum pro volný čas. Součástí školy je i sportoviště. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika a hudební výchova.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a děti si mohou hrát na školní zahradě. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, školní psycholog, speciální pedagog, asistent pedagoga, školní metodik prevence a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Hrubínova 1458, Hradec Králové. Zřizovatelem soukromé školy je PhDr. Jarmila Karpašová. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 495 538 989.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

PROINTEPO - Střední škola
PROINTEPO - Střední škola
Hrubínova 1458, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyPROINTEPO - Střední škola
ŘeditelPhDr. Jarmila Karpašová
ZřizovatelPhDr. Jarmila Karpašová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce