Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola leží v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, hřiště, herna a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, školní psycholog, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Českých bratří 1035, Nové Město nad Metují. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 491 470 153.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Českých bratří 1035, Nové Město nad Metují, Královéhradecký
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelPaedDr. Olga Talášková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce