Základní škola logopedická

Základní škola logopedická je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, plavání, herna a školní dvůr. Součástí školy je i sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, hudební výchova a keramika.

Děti si mohou hrát na školní zahradě. Základní škola logopedická má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Choustníkovo Hradiště 181. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 499 392 806.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola logopedická
Základní škola logopedická
Choustníkovo Hradiště 181, Královéhradecký
Webové stránkyZákladní škola logopedická
ŘeditelMgr. Helena Durstová
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce