Základní škola speciální NONA

Základní škola speciální NONA je speciální škola, leží v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze, základní škola speciální NONA pořádá pro děti školu v přírodě a děti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, sportovní areál a bazén. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je fotografický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, asistent pedagoga a speciální pedagog. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Rašínova 313, Nové Město nad Metují.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Jana Potočková. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 491 474 299.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola speciální NONA
Základní škola speciální NONA
Rašínova 313, Nové Město nad Metují, Královéhradecký
ŘeditelMgr. Milena Liskovská Turková
ZřizovatelMgr. Jana Potočková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce