Základní škola

Základní škola leží v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, bruslení, plavání, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, základní škola pořádá exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a má zahradu. Základní škola má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, hudební výchova, rukodělný kroužek a modelářský kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna.

Škola poskytuje připravný stupeň speciální. Dětem pomáhá a radí logoped, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Liberecká 31, Jablonec nad Nisou.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 483 317 588.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Liberecká 31, Jablonec nad Nisou, Liberecký
ŘeditelMgr. Fronika Burešová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Speciální školaAno
Zprávy školní inspekce