Základní škola

Základní škola je na periferii a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze, základní škola pořádá pro děti školu v přírodě a má zahradu. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici turistický kroužek, sport, informatika, keramika, výuka jazyků, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, asistent pedagoga, školní metodik prevence a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Křížanská 80, Liberec 20.

Statutární město Liberec je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 482 712 603.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Křížanská 80, Liberec 20, Liberecký
Webové stránkyZákladní škola
ŘeditelIng. Radek Vystrčil
ZřizovatelStatutární město Liberec
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce