Základní škola Masarykova Tanvald

Základní škola Masarykova Tanvald je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Základní škola Masarykova Tanvald má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, učebna chemie, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, zdravotnický kroužek a literárně dramatický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní klub. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, školní metodik prevence a výchovný poradce. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Školní 416, Tanvald.

Město Tanvald je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 483 394 345.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Masarykova Tanvald
Základní škola Masarykova Tanvald
Školní 416, Tanvald, Liberecký
Webové stránkyZákladní škola Masarykova Tanvald
ŘeditelMgr. Jana Duňková
ZřizovatelMěsto Tanvald
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce