Základní škola

Základní škola leží na periferii a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, základní škola pořádá exkurze a má zahradu. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, speciální pedagog, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole. Adresa školy je Údolí Kamenice 238, Tanvald.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 483 394 085.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Údolí Kamenice 238, Tanvald, Liberecký
Webové stránkyZákladní škola
ŘeditelMgr. Luděk Špráchal
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce