Základní škola Karviná

Základní škola Karviná je v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, hřiště a školní dvůr. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Základní škola Karviná má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a součástí školy je zahrada. Základní škola Karviná má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika, sport a tanečky. V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí školní psycholog, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a speciální pedagog. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Komenského 614, Karviná - Nové Město. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 596 311 289.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Karviná
Základní škola Karviná
Komenského 614, Karviná - Nové Město, Moravskoslezský
ŘeditelMgr. Marie Filipcová
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce