Základní škola Šternberk

Základní škola Šternberk leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, bruslení a hřiště. Součástí školy je i hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a má zahradu. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika, sport, keramika a hudební výchova.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky. Adresa školy je Olomoucká 76, Šternberk.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 585 012 851.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Šternberk
Základní škola Šternberk
Olomoucká 76, Šternberk, Olomoucký
Webové stránkyZákladní škola Šternberk
ŘeditelMgr. Zuzana Parmová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce