Základní škola sv. Voršily v Olomouci

Základní škola sv. Voršily v Olomouci je v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, sportovní areál a bazén. Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova, turistický kroužek a informatika. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna.

Na škole je pro děti školní metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a asistent pedagoga. Adresa školy je Aksamitova 6, Olomouc. Tuto školu zřizuje Českomoravská provincie Římské unie řádu sv. Voršily. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 222 689.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola sv. Voršily v Olomouci
Základní škola sv. Voršily v Olomouci
Aksamitova 6, Olomouc, Olomoucký
ŘeditelMgr. Zdeněk Navrátil
ZřizovatelČeskomoravská provincie Římské unie řádu sv. Voršily
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce