Základní škola Uničov

Základní škola Uničov je jazyková škola, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Základní škola Uničov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a vyjíždí s dětmi na školu v přírodě.

Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí logoped, školní psycholog, školní metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a asistent pedagoga. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Haškova 211, Uničov.

Město Uničov je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 051 221.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Uničov
Základní škola Uničov
Haškova 211, Uničov, Olomoucký
Webové stránkyZákladní škola Uničov
ŘeditelMgr. Svatopluk Vlk
ZřizovatelMěsto Uničov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce