Základní škola

Základní škola je jazyková škola, leží v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr a herna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, ledová plocha, hřiště, bazén a sportovní areál.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, pořádá exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky a učebna informatiky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, hudební výchova a tanečky. V zázemí školy je družina a školní jídelna.

Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence a výchovný poradce. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Palackého třída 47, Chrudim IV, Chrudim. Zřizovatelem soukromé školy je Eduard Kropáček. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 469 630 249.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Palackého třída 47, Chrudim IV, Chrudim, Pardubický
ŘeditelMgr. Jaromír Pecina
ZřizovatelEduard Kropáček
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce