Základní škola Speciální Moravská Třebová

Základní škola Speciální Moravská Třebová je škola pro postižené, je v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, bruslení a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování a jazyková učebna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a základní škola Speciální Moravská Třebová má zahradu. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a keramika.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, školní psycholog, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Komenského 287, Moravská Třebová. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 461 316 055.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Speciální Moravská Třebová
Základní škola Speciální Moravská Třebová
Komenského 287, Moravská Třebová, Pardubický
ŘeditelMgr. Jitka Kánská
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce