Základní škola Waldorfská Pardubice

Základní škola Waldorfská Pardubice je jazyková škola, je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a základní škola Waldorfská Pardubice má zahradu. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků, literárně dramatický kroužek, tanečky, sport, keramika, hudební výchova, technický kroužek, přírodovědný kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí školní psycholog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Adresa školy je Gorkého 867, Pardubice. Statutární město Pardubice je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 466 412 080.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Waldorfská Pardubice
Základní škola Waldorfská Pardubice
Gorkého 867, Pardubice, Pardubický
Webové stránkyZákladní škola Waldorfská Pardubice
ŘeditelMgr. Bc. Milan Barták
ZřizovatelStatutární město Pardubice
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce