Dětský domov se školou

Dětský domov se školou je humanitně zaměřená škola a leží na periferii. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, bruslení, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, bazén a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna výtvarné výchovy, učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna praktického vyučování.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a součástí školy je zahrada. Dětský domov se školou má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, literárně dramatický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Na škole je pro děti speciální pedagog. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Měcholupy 2, Klatovy. Zřizovatelem těto školy je MŠMT. Ve škole se hodnotí známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 376 395 390.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Dětský domov se školou
Dětský domov se školou
Měcholupy 2, Klatovy, Plzeňský
Webové stránkyDětský domov se školou
ŘeditelMgr. Jana Bittnerová
ZřizovatelMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Typ zřizovateleStátní správa (MŠMT)
Zprávy školní inspekce