Základní škola Bezděkov

Základní škola Bezděkov je v centru města. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání, školní dvůr, hřiště a tělocvična. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a sport.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a děti si mohou hrát na školní zahradě. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole funguje družina a školní jídelna.

Dětem pomáhá a radí výchovný poradce a školní metodik prevence. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Bezděkov 38, Klatovy. Obec Bezděkov je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 376 312 831.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Bezděkov
Základní škola Bezděkov
Bezděkov 38, Klatovy, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Bezděkov
ŘeditelMgr. Marcela Hezoučká
ZřizovatelObec Bezděkov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce