Základní škola Blížejov

Základní škola Blížejov je jazyková škola, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a základní škola pořádá exkurze. Základní škola Blížejov má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, rukodělný kroužek a přírodovědný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, výchovný poradce a školní metodik prevence. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Blížejov 92, Horšovský Týn.

Obec Blížejov je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 379 428 940.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Blížejov
Základní škola Blížejov
Blížejov 92, Horšovský Týn, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Blížejov
ŘeditelMgr. Dagmar Hanzalová
ZřizovatelObec Blížejov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce