Základní škola

Základní škola je škola pro postižené, je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety a sportovní den. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a základní škola má zahradu. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Na škole je pro děti školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je 5. května 621, Blovice. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 371 522 200.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
5. května 621, Blovice, Plzeňský
ŘeditelMgr. Bc. Zdeněk Tauchen
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce