Základní škola Chanovice

Základní škola Chanovice je v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den a plavání. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. Základní škola Chanovice má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole funguje družina a školní jídelna.

Na škole je pro děti školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Chanovice 1, Horažďovice. Obec Chanovice je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou.

Školní telefonní číslo je +420 376 514 345.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Chanovice
Základní škola Chanovice
Chanovice 1, Horažďovice, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Chanovice
ŘeditelMgr. Eva Smolíková
ZřizovatelObec Chanovice
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce