Základní škola Chocenice

Základní škola Chocenice leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, plavání a hřiště. Součástí školy je i hřiště a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků a rukodělný kroužek.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a součástí školy je zahrada. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped a speciální pedagog. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Chocenice 140, Blovice. Obec Chocenice je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 371 523 266.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Chocenice
Základní škola Chocenice
Chocenice 140, Blovice, Plzeňský
ŘeditelMgr. Drahomíra Straková
ZřizovatelObec Chocenice
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce