Základní škola Chotíkov

Základní škola Chotíkov leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a hřiště. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, základní škola pořádá exkurze a má zahradu. Základní škola Chotíkov má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Chotíkov 173. Obec Chotíkov je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 377 821 580.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Chotíkov
Základní škola Chotíkov
Chotíkov 173, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Chotíkov
ŘeditelMgr. Zuzana Houdková
ZřizovatelObec Chotíkov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce