Základní škola Domažlice

Základní škola Domažlice je škola se zaměřením na informatiku, je v rušné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna a hřiště.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a zdravotnický kroužek. Ve škole funguje družina, školní klub a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, výchovný poradce a asistent pedagoga. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Msgre. B.Staška 232, Domažlice. Město Domažlice je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 379 733 725.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Domažlice
Základní škola Domažlice
Msgre. B.Staška 232, Domažlice, Plzeňský
ŘeditelMgr. Karel Štípek
ZřizovatelMěsto Domažlice
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce