Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka Plánice

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka Plánice je v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den a plavání. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, knihovna, učebna fyziky a učebna chemie.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a základní škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti asistent pedagoga, výchovný poradce a školní metodik prevence. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Klatovská 129, Plánice.

Město Plánice je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 376 394 217.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka Plánice
Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka Plánice
Klatovská 129, Plánice, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Dr. ing. Františka Křižíka Plánice
ŘeditelJan Bulánek
ZřizovatelMěsto Plánice
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce