Základní škola Františka Křižíka

Základní škola Františka Křižíka je jazyková škola, je v klidné části města a na škole je 1. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, besídky, výlety, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Základní škola Františka Křižíka má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a děti si mohou hrát na školní zahradě.

Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, sportovní areál, bazén a ledová plocha. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a turistický kroužek. Ve škole funguje družina.

Na škole je pro děti školní psycholog, školní metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a asistent pedagoga. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Sokolovská 54, Plzeň.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Šárka Chvalová. Hodnocení žáků probíhá slovně. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 925 711.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Františka Křižíka
Základní škola Františka Křižíka
Sokolovská 54, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Františka Křižíka
ŘeditelMgr. Šárka Chvalová
ZřizovatelMgr. Šárka Chvalová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce