Základní škola Heřmanova Huť

Základní škola Heřmanova Huť je v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, sportovní den, lyžařský kurz a plavání. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Základní škola Heřmanova Huť má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a keramika. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí výchovný poradce a školní metodik prevence. Adresa školy je Mírové nám. 72, Heřmanova Huť.

Obec Heřmanova Huť je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 893 182.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Heřmanova Huť
Základní škola Heřmanova Huť
Mírové nám. 72, Heřmanova Huť, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Heřmanova Huť
ŘeditelMgr. Libuše Němečková
ZřizovatelObec Heřmanova Huť
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce