Základní škola Holoubkov

Základní škola Holoubkov je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, knihovna, hřiště a herna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, základní škola pořádá exkurze a děti si mohou hrát na školní zahradě. Základní škola Holoubkov má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, keramika, tanečky, přírodovědný kroužek, literárně dramatický kroužek a výuka jazyků.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, školní metodik prevence, výchovný poradce a speciální pedagog. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Holoubkov 14. Obec Holoubkov je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 371 751 147.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Holoubkov
Základní škola Holoubkov
Holoubkov 14, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Holoubkov
ŘeditelMgr. Iveta Vodičková
ZřizovatelObec Holoubkov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce