Základní škola Holýšov

Základní škola Holýšov leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a základní škola pořádá exkurze. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, zdravotnický kroužek a informatika. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna.

Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence, výchovný poradce a asistent pedagoga. Adresa školy je Táborová 428, Holýšov. Město Holýšov je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 379 491 341.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Holýšov
Základní škola Holýšov
Táborová 428, Holýšov, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Holýšov
ŘeditelMgr. Ivana Sedláková
ZřizovatelMěsto Holýšov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce