Základní škola Horšovský Týn

Základní škola Horšovský Týn je jazyková škola, je v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr a hřiště.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a základní škola Horšovský Týn má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova, zdravotnický kroužek a informatika. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, výchovný poradce a asistent pedagoga.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Zámecký park 3, Horšovský Týn. Město Horšovský Týn je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 379 422 381.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Horšovský Týn
Základní škola Horšovský Týn
Zámecký park 3, Horšovský Týn, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Horšovský Týn
ŘeditelMgr. Pavel Janský
ZřizovatelMěsto Horšovský Týn
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce