Základní škola Letiny

Základní škola Letiny leží na periferii a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna biologie a učebna praktického vyučování.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a základní škola Letiny má zahradu. Základní škola Letiny má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika a přírodovědný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Letiny 120, Blovice. Obec Letiny je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 371 596 104.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Letiny
Základní škola Letiny
Letiny 120, Blovice, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Letiny
ŘeditelMgr. Milada Plachá
ZřizovatelObec Letiny
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce