Základní škola Martina Luthera

Základní škola Martina Luthera je jazyková škola, je v rušné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a bazén.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, základní škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a děti si mohou hrát na školní zahradě.

Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek, keramika, hudební výchova, technický kroužek a informatika.

V zázemí školy je družina. Na škole je pro děti školní metodik prevence, výchovný poradce a asistent pedagoga. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Školní náměstí 1, Plzeň.

Zřizovatelem soukromé školy je Thoughts of Faith. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 377 387 009.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Martina Luthera
Základní škola Martina Luthera
Školní náměstí 1, Plzeň, Plzeňský
ŘeditelMgr. Robert Hendrich
ZřizovatelThoughts of Faith, Inc.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce