Základní škola Měčín

Základní škola Měčín je v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky.

Učitelé jezdí s dětmi na exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, hudební výchova, rukodělný kroužek a technický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti výchovný poradce, asistent pedagoga a školní metodik prevence. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Školní 93, Měčín, Švihov. Město Měčín je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 376 395 107.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Měčín
Základní škola Měčín
Školní 93, Měčín, Švihov, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Měčín
ŘeditelMgr. Václava Čejková
ZřizovatelMěsto Měčín
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce