Základní škola Město Touškov

Základní škola Město Touškov leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Základní škola Město Touškov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, keramika a hudební výchova.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Adresa školy je Čemínská ulice 296, Město Touškov. Město Město Touškov je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 922 312.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Město Touškov
Základní škola Město Touškov
Čemínská ulice 296, Město Touškov, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Město Touškov
ŘeditelMgr. Dagmar Mezerová
ZřizovatelMěsto Město Touškov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce