Základní škola Osvračín

Základní škola Osvračín je jazyková škola, leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, keramika a rukodělný kroužek.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a základní škola má zahradu. Základní škola Osvračín má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. V zázemí školy je družina a školní jídelna.

Dětem pomáhá a radí školní metodik prevence a asistent pedagoga. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Osvračín 188. Obec Osvračín je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 379 427 039.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Osvračín
Základní škola Osvračín
Osvračín 188, Plzeňský
ŘeditelDana Pavlasová
ZřizovatelObec Osvračín
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce