Základní škola

Základní škola je škola pro postižené, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, lyžařský kurz, plavání, bruslení a herna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, základní škola pořádá pro děti školu v přírodě a má zahradu. Základní škola má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Podmostní 1, Plzeň. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 377 235 573.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Podmostní 1, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola
ŘeditelMgr. Jan Špott
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce