Základní škola při Fakultní nemocnici

Základní škola při Fakultní nemocnici leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a herna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a bazén. Specializované učebny jako například učebna informatiky.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, základní škola při Fakultní nemocnici pořádá pro děti školu v přírodě a součástí školy je zahrada.

Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je alej Svobody 80, Plzeň. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 103 138.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola při Fakultní nemocnici
Základní škola při Fakultní nemocnici
alej Svobody 80, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola při Fakultní nemocnici
ŘeditelMgr. Alice Kozáková
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce