Základní škola

Základní škola je škola pro postižené, je v širším centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Základní škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s dětmi na exkurze a má zahradu. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika. Ve škole funguje družina. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, výchovný poradce a školní metodik prevence.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Čechova 40, Rokycany. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 371 723 255.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Čechova 40, Rokycany, Plzeňský
ŘeditelMUDr. Ivana Faitová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce