Základní škola Šafránkova Nalžovské Hory

Základní škola Šafránkova Nalžovské Hory je v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Součástí školy je i sportoviště a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna chemie, jazyková učebna, knihovna, učebna biologie a učebna praktického vyučování.

Základní škola pořádá exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Základní škola Šafránkova Nalžovské Hory má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, výuka jazyků, keramika, tanečky a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Nalžovské Hory 135, Horažďovice.

Město Nalžovské Hory je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 376 396 476.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Šafránkova Nalžovské Hory
Základní škola Šafránkova Nalžovské Hory
Nalžovské Hory 135, Horažďovice, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Šafránkova Nalžovské Hory
ŘeditelMgr. Božena Kodýtková
ZřizovatelMěsto Nalžovské Hory
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce