Základní škola Spálené Poříčí

Základní škola Spálené Poříčí leží v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání, lyžařský kurz a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a děti si mohou hrát na školní zahradě. Základní škola Spálené Poříčí má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna zeměpisu, jazyková učebna, učebna informatiky, učebna chemie a učebna hudební výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků, sport a hudební výchova. V zázemí školy je družina a školní jídelna.

Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je náměstí Svobody 135, Spálené Poříčí. Město Spálené Poříčí je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 371 594 672.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Spálené Poříčí
Základní škola Spálené Poříčí
náměstí Svobody 135, Spálené Poříčí, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Spálené Poříčí
ŘeditelMgr. Jiří Šeffl
ZřizovatelMěsto Spálené Poříčí
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce