Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna chemie, učebna fyziky, jazyková učebna, učebna dějepisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, hudební výchova, tanečky, informatika, keramika, technický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga, výchovný poradce a školní psycholog. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Komenského 196, Staňkov. Město Staňkov je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 379 410 614.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Staňkov
Základní škola Staňkov
Komenského 196, Staňkov, Plzeňský
Webové stránkyZákladní škola Staňkov
ŘeditelMgr. Jitka Suchá
ZřizovatelMěsto Staňkov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce